Absolwenci‎ > ‎

Absolwenci 2018/19

Absolwenci 2018/2019

Klasa 3a gimnazjum

Wychowawca mgr Małgorzata Molendowicz

  1. Bara Kinga 
  2. Dębosz Karolina 
  3. Domin Kacper
  4. Dyga Kinga 
  5. Fyda Jan
  6. Gomulak Ewa
  7. Gruca Kamil
  8. Gucwa Paulina 
  9. Janik Klaudia 
  10. Kipiel Marlena 
  11. Leśniowski Adam
  12. Lichoń Dominik
  13. Magiera Jakub 
  14. Mucha Tymoteusz 
  15. Nowak Bartosz 
  16. Orłowski Dawid
  17. Romańska Emilia 
  18. Rudolphi Maria
  19. Semla Gabriela 
  20. Szczepanek Kinga 
  21. Szpila Sandra
  22. Świniarska Mariola
  23. Święs Jarosław

Klasa 3b gimnazjum

Wychowawca mgr Ewa Podobińska

  1. Brinzi Desiree
  2. Durałek Arleta
  3. Dymon Dawid
  4. Flądro Kamil
  5. Forczek Alicja
  6. Gromniak Franciszek
  7. Gryzło Mateusz
  8. Jankowska Marta
  9. Kipiel Katarzyna 
  10. Kopka Mateusz 
  11. Król Norbert
  12. Lichoń Jakub 
  13. Ligęza Joanna 
  14. Ligęza Krzysztof 
  15. Magiera Gabriela 
  16. Mól Klaudia 
  17. Mucha Justyna 
  18. Mucha Norbert
  19. Olszanecki Igor 
  20. Pawlak Magdalena
  21. Podobiński Dawid 
  22. Słowik Dominika
  23. Szambelan Henryk
  24. Świątański Karol 
  25. Wąs Martyna 
  26. Wojtaczka Kacper 
  27. Wojtanowski Daniel

Klasa 8a SP
Wychowawca mgr Andrzej Połeć
  1. Amrożkiewicz Kamil
  2. Brońska Julia
  3. Chmielowska Wiktoria
  4. Dymon Sebastian
  5. Dynda Jakub
  6. Fyda Kinga
  7. Gryzło Kamila
  8. Jabłoński Szymon 
  9. Jurek Magdalena 
  10. Kamiński Dominik 
  11. Kruczek Monika 
  12. Kuropatwa Karolina 
  13. Motyka Angelika 
  14. Mucha Damian 
  15. Niepsuj Julita
  16. Nowak Maria
  17. Olszanecka Aleksandra
  18. Podwika Mateusz
  19. Prokop Aleksander
  20. Przybyłowicz Weronika
  21. Skupień Jakub
  22. Stukus Zofia
  23. Szpila Dawid
  24. Świniarska Anastazja  
  25. Tarasek Konrad 
  26. Tarasek Przemysław
  27. Wojtaczka Magdalena

Klasa 8b SP
Wychowawca mgr Lidia Łaś
  1. Augustyn Joanna
  2. Baran Aneta
  3. Cieśla Dawid
  4. Dulęba Weronika 
  5. Flądro Adrian 
  6. Gucwa Dawid
  7. Job Dominik
  8. Kopka Zuzanna 
  9. Kozioł Kinga 
  10. Król Oliwia 
  11. Kruczek Patryk
  12. Ligęza Ewelina 
  13. Ligęza Krystian 
  14. Myśliwiec Wiktor
  15. Paczuła Sylwester
  16. Popiela Martyna
  17. Sarkowicz Eliza
  18. Sarota Jakub 
  19. Semla Lidia 
  20. Szambelan Adam 
  21. Śliwa Aleksandra
  22. Święch Olga
  23. Święs Jan 
  24. Tarasek Adrian
  25. Tarasek Jakub
  26. Wolanin Kacper
  27. Wszołek Adam
  28. Ziomek Patrycja