Aktualności‎ > ‎

"Najlepsi z najlepszych"

opublikowane: 27 cze 2012, 05:43 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 27 cze 2012, 07:14 ]
Konkurs "Najlepsi z najlepszych"

Dnia 27 czerwca 2012 r. na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej miał miejsce XVI finał Gminnego Konkursu "Najlepsi z najlepszych", w którym nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów w gminie Bobowa z dziedziny nauki i sportu. Nagrodzeni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i statuetki. Patronują tej imprezie: Burmistrz Bobowej - Wacław Ligęza i Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej - Stanisław Siedlarz, którzy gratulowali nagrodzonym wybitnych sukcesów i życzyli wszystkim miłych wakacji. Fundatorem nagród jest Rada Gminy Bobowa. Imprezę prowadził dyrektor ZEAS-u Andrzej Sagan. Reportaż z tej imprezy można obejrzeć również w Regionalnej Telewizji Gorlickiej.

"Najlepsi z najlepszych".pptx


Z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej nagrodzeni zostali następujący uczniowie:
Szkoła podstawowa

    LP.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły i klasa

Rodzaj dyscyp. sportowej lub konkursu przedmiotowego ( tematycznego ) osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

  1.  

Zięba Mateusz

SP Bobowa kl 6b

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Kosiek Jakub

SP Bobowa kl 6c

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Myśliwiec Przemysław

SP Bobowa kl 6a

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Zagórski Adrian

SP Bobowa kl 6c

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Szarek Konrad

SP Bobowa kl 6a

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Martuszewski Patryk

SP Bobowa kl 6b

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Kieroński Jacek

SP Bobowa kl 6b

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Gucwa Piotr

SP Bobowa kl 6c

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Szarek Grzegorz

SP Bobowa kl 6c

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Śliwa Korneliusz

SP Bobowa kl 6c

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Nogawka Norbert

SP Bobowa kl 6a

I-m-ce powiat, II m-ce rejon- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

I.Ćwikła

P.Popardowski

  1.  

Śliwa Klaudia

SP Bobowa kl 4b

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Śliwa Kinga

SP Bobowa kl 5b

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Stukus  Katarzyna

SP Bobowa kl 4b

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Mucha Agata

SP Bobowa kl 6a

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Rudolphi Karolina

SP Bobowa kl 5b

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Gucwa Marlena

SP Bobowa kl 5b

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Flądro Anna

SP Bobowa kl 6a

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Lach Sara

SP Bobowa kl 5a

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Czerwień Mirela

SP Bobowa kl 5a

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach

przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Wszołek Weronika

SP Bobowa kl 4a

II m-ce zawody powiatowe i udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

J.Wiejaczka

M.Sowa

  1.  

Iwańska Katarzyna

SP Bobowa kl 6c

I m-ce powiat, I m-ce  rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Kipiel Klaudia

SP Bobowa kl.6b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Kipiel Patrycja

SP Bobowa kl.6b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

Etap rejonowy Małopolski Konkurs Przyrodniczy

M Niepsuj

 

 

M.Bogusz

  1.  

Magiera Aneta

SP Bobowa kl.6c

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Ryzner Dagmara

SP Bobowa kl.6c

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Jaworecka Patrycja

SP Bobowa kl.5b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Mucha Julia

SP Bobowa kl.5b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Król Diana

SP Bobowa kl.5a

I m-ce powiat, I m-ce rejont, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Witek Weronika

SP Bobowa kl.5b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Tubek Jolanta

SP Bobowa kl.4b

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce woj.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Kopek Dominika

SP Bobowa kl.5a

I m-ce rejon,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

M Niepsuj

  1.  

Czerwień Daria

SP Bobowa kl.4a

I m-ce Indywidualne biegi przełajowe, powiat,

województwo

M. Sowa

  1.  

Januś Mateusz

SP Bobowa kl.6a

Etap wojewódzki finalista  - Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy

 

Etap rejonowy – konkurs Matematyczny

T.Pres

 

 

A.Szymańska

  1.  

Wójtowicz Patrycja

SP Bobowa kl.5b

Etap wojewódzki finalista –Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy

M.Bogusz

 

 

  1.  

Gryzło Julia

SP Bobowa kl.5a

Etap rejonowy- Małopolski Konkurs Humanistyczny

L.Łaś

  1.  

Olszanecka Jagoda

SP Bobowa kl.5a

Etap rejonowy- Małopolski Konkurs Humanistyczny

L.Łaś

  1.  

Obrzut Wiktoria

SP Bobowa kl.6a

Etap rejonowy- Małopolski Konkurs Humanistyczny

L.Łaś

  1.  

Muszyński Dariusz

SP Bobowa 6b

Etap regionalny III miejsce – Mój las

M.Bogusz

  1.  

Kieroński Jacek

SP Bobowa 6b

Etap regionalny III miejsce – Mój las

M.Bogusz


Gimnazjum

LP

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły i klasa

Rodzaj dyscyp. sportowej lub konkursu przedmiotowego ( tematycznego ) osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

1

Juruś Krzysztof

Gimnazjum Bobowa

Kl 3 a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P.Popardowski

     2

Ligęza Karol

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

Etap rejonowy – Konkurs Chemiczny

 

I m-ce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Skarby Małopolski”

P. Popardowski

 

 

 

H.Przywara

 

M.Molendowicz

A.Sokołowska

3

Molendowicz  Jan

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

I m-ce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Skarby Małopolski”

 

P. Popardowski

 

 

 

M.Molendowicz

A.Sokołowska

4

Wiejaczka Dawid

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

5

Kwarciński Wiktor

Gimnazjum Bobowa

kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce powiat, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

6

Popardowski Jakub

Gimnazjum Bobowa

Kl.3b

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

7

Babicz Tomasz

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3c

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

8

Tubek Michał

Gimnazjum Bobowa

Kl.3 c

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

9

Zięba Wojciech

Gimnazjum Bobowa

Kl.3 c

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

10

Gryzło Przemysław

Gimnazjum Bobowa

Kl.2 b

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

11

Paczuła Dawid

Gimnazjum Bobowa

Kl.2 a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

 I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

12

Babicz Mateusz

Gimnazjum Bobowa

Kl. 2c

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

P. Popardowski

 

13

 

Mucha Krzysztof

Gimnazjum

Kl.2c

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat, I m-ce rejon, III m-ce  w województwie

 

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

 

P. Popardowski

 

 

 

P.Popardowski

Sz.Pater

14

Gruszka Adrian

Gimnazjum

Kl. 3a

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce powiat

 

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

 

 

P.Popardowski

Sz.Pater

15

Kwarciński  Roman

Gimnazjum Kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców- Gimnazjada

I m-ce  rejon

 

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

 

P. Popardowski

 

 

P.Popardowski

Sz.Pater

16

Kruczek Grzegorz

Gimnazjum Kl. 3a

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

17

Hebda Mateusz

Gimnazjum Kl. 3c

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

18

Szczepanek Piotr

Gimnazjum Kl. 3c

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

19

Kieroński Łukasz

Gimnazjum Kl. 2a

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

20

Kipiel Daniel

Gimnazjum Kl. 2a

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

 

 

21

Turski Ksawery

Gimnazjum Kl. 2a

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

 

22

Sarota Mateusz

Gimnazjum Kl. 3c

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz. Pater

23

Wszołek Dawid

Gimnazjum Kl. 2c

II m-ce powiat, XXVI m-ce w województwie Sztafetowe biegi przełajowe.

P. Popardowski

Sz.Pater

24

Kinga Wiejaczka

Gimnazjum Kl. 2b

Etap rejonowy Konkurs Biologiczny

T.Pres

25

Wójtowicz Klaudia

Gimnazjum Kl. 2b

Etap rejonowy Konkurs Biologiczny

 

I m-ce Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Skarby Małopolski”

T.Pres

 

M.Molendowicz

A.Sokołowska

26

Wojtas Arkadiusz

Gimnazjum Kl. 3b

I m-ce XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski w Trzebinii.

 

II m-ce Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Królowa Jadwiga”

 

Etap rejonowy – Konkurs Polonistyczny

 

Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Etap rejonowy z fizyki

E.Podobińska

 

 

E.Podobińska

 

 E.Podobińska

 

E.Potoczekl

 

 

J.Przywara

27

Ligęza Michał

Gimnazjum kl 3 c

Etap rejonowy z fizyki

J.Przywara

28

Magiera Kinga

Gimnazjum kl 3 a

Etap rejonowy z fizyki

J.Przywara

29

Ligęza Patrycja

Gimnazjum kl 2b

Indywidualne biegi przełajowe -powiat

M.Sowa

30

Tabaszewska  Paulina

Gimnazjum kl 1b

Indywidualne biegi przełajowe –powiat i województwo.

M.Sowa

31

Kwarcińska Aleksandra

Gimnazjum 2c

Indywidualne biegi przełajowe- powiat

M.Sowa


Decyzją Rady Pedagogicznej najlepszymi uczniami w nauce w roku szkolnym 2011/12 są:
w gimnazjum - Arkadiusz Wojtas
w klasach IV-VI szkoły podstawowej - Mateusz Januś
w klasach I-III szkoły podstawowej - Weronika Łaś.