Aktualności‎ > ‎

"Najlepsi z Najlepszych"

opublikowane: 27 cze 2013, 07:28 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 27 cze 2013, 09:04 ]

Mistrzowie naszej szkoły

Dnia 26 czerwca na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyła się już XVII edycja gminnego konkursu „Najlepsi z Najlepszych”.  W tym konkursie najlepsi uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Bobowa otrzymują dyplomy i statuetki za sukcesy w dziedzinie nauki, sztuki i sportu.

Otwarcia imprezy dokonał dyrektor ZEAS-u w Bobowej – Andrzej Sagan. Najlepszym uczniom gratulowali i wręczali statuetki Burmistrz Bobowej – Wacław Ligęza i Przewodniczący Rady Miejskiej – Stanisław Siedlarz.

Na koniec wszyscy nagrodzeni dla ostudzenia emocji otrzymali lody.

Najlepsi z najlepszych

Lista nagrodzonych uczniów z naszej szkoły:

Najlepsza uczennica klas 1-3 SP – Kinga Bara kl.3a

Najlepsza uczennica klas 4-6 SP – Sara Lach kl. 6a

Najlepsza uczennica  gimnazjum – Kinga Wiejaczka kl. 3b

Lista uczniów i nauczycieli biorących udział w podsumowaniu konkursu „Najlepsi z Najlepszych” Gimnazjum w Bobowej.

LP.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły i klasa

Rodzaj dyscyp. sportowej lub konkursu przedmiotowego ( tematycznego ) osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

1.

Dawid Paczuła

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3a

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

 

P.Popardowski

 

2.

Przemysław Gryzło

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

 

 

3.

Artur Janota

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon, 

 

P. Popardowski

 

4.

Molendowicz Jakub

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

 

 

P. Popardowski

 

5.

Oślizło Jakub

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

6.

Mateusz Babicz

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3c

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

7.

Krzysztof  Mucha

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3c

Piłka Siatkowa Chłopców- I m-ce powiat

 II m-ce rejon,

II miejsce indywidualne biegi przełajowe powiat, XVIII -województwo

 

P. Popardowski

M.Sowa

8.

Mikołaj Rysiewicz

Gimnazjum Bobowa

Kl. 2 c

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

9.

Szymon Święs

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3 c

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

10.

Zięba Mateusz

Gimnazjum Bobowa

Kl. 1b

Piłka Siatkowa Chłopców - I m-ce powiat

 II m-ce rejon

P. Popardowski

 

11.

Janik Konrad

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

I miejsce powiat

P. Popardowski

 

12.

Walicki Konrad

Gimnazjum Bobowa

Kl. 3b

I miejsce powiat

P. Popardowski

 

13.

 

Rafał Abram

Gimnazjum

Kl. 2a

I miejsce powiat

P. Popardowski

 

 

14

Dynarowicz Magdalena

Gimnazjum

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

15.

 Katarzyna Flądro

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

16.

 Agnieszka Gucwa

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

17.

Patrycja Ligęza

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

Indywidualne biegi przełajowe-II miejsce  i

udział w wojewódzkich

 

J.Wiejaczka

 

18.

Gabriela Wojtarowicz

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

19.

Karolina Dulęba

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

20.

Anna Abram

Gimnazjum 

Kl. 3b

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

21.

Joanna Mucha

Gimnazjum Kl. 3c

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

22.

Aleksandra Kwarcińśka

Gimnazjum 

Kl. 3c

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

23.

Katarzyna Iwańska

Gimnazjum 

Kl. 1c

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

24.

Aleksandra Bajerska

Gimnazjum 

Kl. 1c

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

25.

Karolina Tokarz

Gimnazjum 

Kl. 2c

Piłka siatkowa II miejsce zawody wojewódzkie

 

J.Wiejaczka

 

26.

Smoszna Dominik

Gimnazjum 

KL. 3b

Piłka siatkowa I miejsce zawody powiatowe

J.Wiejaczka

Lista uczniów i nauczycieli biorących udział w podsumowaniu konkursu „Najlepsi z Najlepszych” Szkoła Podstawowa w Bobowej.

LP.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły i klasa

Rodzaj dyscyp. sportowej lub konkursu przedmiotowego ( tematycznego ) osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

  1.  

Patrycja Jaworecka

SP Bobowa kl. 6b

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Julia Mucha

SP Bobowa kl. 6b

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Diana Król

SP Bobowa kl. 6c

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Mirela Czerwień

 

SP Bobowa kl. 6a

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Weronika Witek

SP Bobowa kl. 6c

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Dominika Kopek

SP Bobowa kl. 6a

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Karolina Radziak

SP Bobowa kl. 6a

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Anna Babicz

SP Bobowa kl. 6c

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Jolanta Tubek

SP Bobowa kl. 5b

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Marlena Gucwa

SP Bobowa kl. 6b

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Anna Olszanecka

SP Bobowa kl. 5b

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Martyna Motyka

SP Bobowa kl. 5a

I-m-ce - rejon Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

M.Niepsuj

  1.  

Karolina Rudolphi

SP Bobowa kl. 6c

IV miejsce w powiatowych Indywi. Biegach  Przełajowych - udział w zaw.woj.

M.Niepsuj

  1.  

Nauka + kultura

 

 

 

  1.  

Patrycja Wójtowicz

SP Bobowa kl. 6b

Finalista konkursu przyrodniczego

M.Bogusz

T.Pres

  1.  

Konrad Warzecha

SP Bobowa kl. 5b

Laureat konkursu ekologicznego powiatowego -  

III miejsce

T.Pres

  1.  

Julia Gryzło

SP Bobowa kl. 6a

Konkurs poezji – wyróżnienie etap.rej.

Etap rejonowy konkursu przyrodniczego

L.Łaś

M.Bogusz

  1.  

Paulina Szczepanek

SP Bobowa kl. 4a

Konkurs „Mój las” etap rejonowy - III m-ce

M.Bogusz

  1.  

Weronika Łaś

SP Bobowa kl. 4a

Konkurs „Mój las” etap rejonowy - III m-ce

M.Bogusz

  1.  

Weronika Wolanin

SP Bobowa kl. 4a

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ”Albus”

M.Michalik

  1.  

Emilia Romańska

SP Bobowa kl.3a

II miejsce  w konkursie gminnym z języka angielskiego

M.Michalik





 Lista uczniów i nauczycieli biorących udział w podsumowaniu konkursu „Najlepsi z Najlepszych” Gimnazjum w Bobowej.

1.

Aneta Kamińska

Gimnazjum Kl. 3a

Finalista konkursu matematycznego

D.Tarasek

2.

Król Katarzyna

Gimnazjum Kl. 3b

Finalista konkursu biblijnego

L.Hartig

3.

Maciej Motyka

Gimnazjum Kl. 3b

Etap rejonowy z fizyki

J.Przywara

4.

Kinga Wiejaczka

Gimnazjum Kl. 3b

Finalistka Etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Konkurs Ekologiczny I miejsce

Etap rejonowy z chemii

Etap rejonowy z fizyki

T.Pres

T.Pres

H.Przywara

J.Przywara

5.

Wójtowicz Klaudia

Gimnazjum Kl. 3b

Finalista etapu  wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Etap rejonowy z chemii

 

T.Pres

 

H.Przywara

 

6.

Janota Artur

Gimnazjum  kl.3b

Etap rejonowy z fizyki

J.Przywara

7.

Walicki Konrad

Gimnazjum kl. 3 c

Etap rejonowy z fizyki

J.Przywara

8.

Magiera Kinga

Gimnazjum kl. 3 b

Finalista etapu wojewódzkiego z fizyki

Finalista etapu wojewódzkiego z chemii

J.Przywara

H.Przywara

9.

Krzysztof Kwarciński

Gimnazjum kl. 3a

Etap rejonowy z matematyki

D.Tarasek

10.

Śliwa Daria

Gimnazjum kl. 3a

Etap rejonowy – konkurs biblijny

L.Hartig

11.


 

 

 

Gimnazjum Bobowa:

Skarby Małopolski: opiekunowie Aleksandra Sokołowska i Małgorzata Molendowicz

I nagroda indywidualna – „Zaplątana przygoda” 

Dominika Krok – 3a

Weronika Ligęza – 3a

Aneta Musiał -3a

Klaudia Wójtowicz - 3b

Michał Zietek – 3a

I nagroda indywidualna –„Koronkowe domino”

Marlena Nowak - 2c

Aleksandra Wiejaczka - 2c

II nagroda dla szkoły za całokształt prac „Koronkowe gry”

Grzegorz Chmura - 2a                                                

Natalia Motyka - 2a                                                  

Gabriela Rafa - 1a                                                     

Agata Mucha -1a                                                       

Natalia Wiejaczka - 2c

Katarzyna Wojtarowicz - 2c

Paulina Wilczyńska - 3a

Hubert Stański – 3a

Joanna Koźbiał - 3a

Joanna Wojtaczka - 3a

Patrycja Januś – 3a

Justyna Warzecha – 3a

Oktawia Job – 2b

Justyna Klimek – 2b

Klaudia Krok- 2b

Aneta Kruczek – 2b

Natalia Kruczek - 2b

Natalia Ligęza – 2b

Justyna Mucha - 2b

Wiktoria Zagórska – 2b

Agnieszka Zelek – 2b

Julia Ziomek – 2b