Aktualności‎ > ‎

"Najlepsi z Najlepszych"

opublikowane: 21 cze 2016, 12:14 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 24 cze 2016, 11:13 ]
W naszej szkole 
76 nagrodzonych

Dnia 21 czerwca br. na hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyła się jubileuszowa  XX gala Konkursu "Najlepsi z Najlepszych" organizowanego przez Burmistrza Bobowej. W gali uczestniczyli najlepsi uczniowie z gminy Bobowa, zwycięzcy i wyróżnieni w konkursach przedmiotowych, artystycznych, kulturalnych i sportowych. Statuetki i dyplomy wręczali: Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza i Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Tabiś. O osiągnięciach uczniów informował pan Andrzej Sagan. 

W roku szkolnym 2015/16 w Szkole Podstawowej w Bobowej nagrodzono 53 uczniów, a w Gimnazjum 23 - w sumie 76 uczniów (dla porównania podajemy, że w zeszłym roku nagrodzono 47 uczniów naszej szkoły). Po gali wszyscy nagrodzeni otrzymali lody. 

Decyzją Rady Pedagogicznej najlepszymi uczniami naszej szkoły w roku szkolnym 2015/16 zostali:
w kategorii klas 1-3 SP - Anna Kędzierska kl. 3a
w kategorii klas 4-6 SP - Gabriela Magiera kl. 6b
w kategorii klas 1-3 GIM - Julia Gryzło kl. 3a

                Lista uczniów i nauczycieli biorących udział w podsumowaniu konkursu 

„Najlepsi z Najlepszych” Szkoła Podstawowa w Bobowej

LP

Nazwisko i imię

Klasa

Rodzaj dyscypliny sportowej lub konkursu przedmiotowego (tematycznego), osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

1.       

Popiela Martyna

5b

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna 

– II miejsce


Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – laureat


Małopolski Konkurs Humanistyczny - etap rejonowy


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - wyróżnienie

Barbara Pater

 

 

Teresa Pres

 

Lidia Łaś

 


Renata Warzecha

2.       

Libront Grzegorz

4a

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna 

– II miejsce

 

Barbara Pater

3.       

Kopka Zuzanna

5b

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna 

– III miejsce

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny – etap rejonowy

 

Barbara Pater

 

 

Lidia Laś

4.       

Gryzło Kamila

5a

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna – wyróżnienie

Barbara Pater

5.       

Dynda Jakub

5a

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna – wyróżnienie

Barbara Pater

6.       

Bara Kinga

6a

Powiatowy Konkurs Pisanka Wielkanocna

 – I miejsce

Barbara Pater

7.       

Święch Olga

5b

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

 

 

Marta Niepsuj

8.       

Olszanecki Waldemar

4a

Powiatowy Konkurs Pisanka Wielkanocna

– I miejsce

Barbara Pater

9.       

Fyda Kinga

5a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - wyróżnienie

Dariusz Włodarz

10.   

Kipiel Katarzyna

6b

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Marta Niepsuj

11.   

Mucha Damian

5a

Ogólnopolski konkurs „Razem lepiej” ogłoszony w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” - wyróżnienie

 Aleksandra Sokołowska

12.   

Prokop Aleksander

5a

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

 Iwona Ćwikła

 

 

Siostra Rozaria

13.   

Kuropatwa Karolina

5a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

 

 

Marta Niepsuj

14.   

Dulęba Weronika

5b

Małopolski Konkurs Humanistyczny – etap rejonowy

 

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Lidia Łaś

 

 

Marta Niepsuj

15.   

Łaś Mateusz

4a

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Małopolska Marzanna – II miejsce

Dariusz Włodarz

 

 

Barbara Pater

16.   

Kruczek Patryk

3a

Gminny Konkurs piosenki w języku angielskim „You can sing” – I miejsce

Marta Michalik

17.   

Gucwa Martyna

2d

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Aneta Fyda

18.   

Mucha Magdalena

2d

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Aneta Fyda

19.   

Kruczek Jan

1b

XIX Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi – wyróżnienie

Agnieszka Mól

20.   

Magiera Gabriela

6b

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – laureat

 

Powiatowy Konkurs Ekologiczny - I miejsce

Teresa Pres

 

Teresa Pres

21.   

Wąsik Wiktor

4a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Dariusz Włodarz

22.   

Rudolphi Maria

6a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Marta Niepsuj

23.   

Semla Gabriela

6a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

 

Marta Niepsuj

24.   

Szczepanek Kinga

6a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

 

 

Marta Niepsuj

25.   

Szczepanek Aleksandra

4b

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

 

 Marta Niepsuj

26.   

Jurek Magdalena

5a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Marta Niepsuj

27.   

Niepsuj Julita

5a

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Marta Niepsuj

28.   

Semla Joanna

4b

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

29.   

Lach Ewa

4b

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

30.   

Motyka Angelika

5a

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

31.   

Dębosz Karolina

6a

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

32.   

Wąs Martyna

6b

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

33.   

Rudolphi Oliwia

4b

Udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Marta Niepsuj

34.   

Baran Aneta

5b

Udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych – awans na zawody wojewódzkie

Marta Niepsuj

35.   

Podobiński Dawid

6b

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach przełajowych

 

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

 

 

 Iwona Ćwikła

36.   

Górski Oliwier

5a

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach przełajowych

 

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

 

 

 Iwona Ćwikła

37.   

Śliwa Tymoteusz

4b

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

38.   

Kuk Jakub

4b

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

39.   

Szpila Krzysztof

4b

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

40.   

Wojtaczka Kacper

6b

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

41.   

Lichoń Jakub

6b

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

42.   

Nowak Bartłomiej

6a

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

43.   

Szczepanek Cezary

4a

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Iwona Ćwikła

44.   

Wąsowski Marcel

4b

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych - awans na zawody wojewódzkie

Iwona Ćwikła

45.   

Paczuła Sylwester

5b

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych - awans na zawody wojewódzkie

Iwona Ćwikła

46.   

Gryboś Oskar

2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Patrycja Kruczek

47.   

Dulęba Natalia

3a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Krystyna Abram

48.   

Magdalena Jachowicz

2c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dorota Rysiewicz

49.   

Teper Jakub

2a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Agnieszka Święs

50.   

Świniarski Jakub

2a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Agnieszka Święs

51.   

Połeć Grzegorz

2a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Agnieszka Święć

52.   

Kozioł Kinga

5b

XIX Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi – wyróżnienie

Siostra Rozaria

            

                 Lista uczniów i nauczycieli biorących udział w podsumowaniu konkursu 

                                „Najlepsi z Najlepszych" Gimnazjum w Bobowej

1.       

Nazwisko i imię

Klasa

Rodzaj dyscypliny sportowej lub konkursu przedmiotowego (tematycznego), osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

2.       

Zarzecki Bartosz

3b

Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjum


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur   – wynik bardzo dobry

 

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy

Danuta Tarasek

 

 

Danuta Tarasek

 

 Tomasz Skórski

3.       

Krok Mateusz

3b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur   – wyróżnienie

 

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy

Danuta Tarasek

 

 

Tomasz Skórski

4.       

Wąsik Artur

3c

Małopolski Konkurs Chemiczny – etap rejonowy


Małopolski Konkurs z Informatyki – etap rejonowy

Halina Przywara

 

 Jerzy Przywara

5.       

Bara Wiktoria

2b

Powiatowy Konkurs „Pisanka Wielkanocna” 

– I miejsce

 

Barbara Pater

 

6.       

Babicz Anna

3c

Powiatowy Konkurs „Śladami życia

i twórczości Stanisława Wyspiańskiego

– I miejsce w kategorii malarstwo

 

Ogólnopolski Konkurs „Razem lepiej” ogłoszony w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” – wyróżnienie

Aleksandra Sokołowska

 

 

 

Aleksandra Sokołowska

7.       

Olszanecka Jagoda

3b

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – etap rejonowy

Marta Michalik

8.       

Gryzło Aleksandra

2a

Laureatka nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie „Razem lepiej” ogłoszonym w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”

 

Aleksandra Sokołowska

9.       

Forczek Joanna

3b

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy

Ewa Podobińska

10.   

Święch Konrad

2b

Małopolski Konkurs Biologiczny – etap rejonowy

Teresa Pres

11.   

Gryzło Julia

3a

Małopolski Konkurs Biologiczny – etap rejonowy

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – finalista etapu wojewódzkiego

Teresa Pres

 

 Lidia Łaś

12.   

Lach Sara

3a

Małopolski Konkurs Biologiczny – etap wojewódzki

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy

Teresa Pres

 

 Lidia Łaś

13.   

Szlag Dominik

3a

Małopolski Konkurs Matematyczny – etap rejonowy

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur   – wyróżnienie

Dariusz Włodarz

 

 

Dariusz Włodarz

14.   

Sobol Tomasz

3a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur   – wyróżnienie

 

Małopolski Konkurs z Fizyki - etap rejonowy

Dariusz Włodarz

 

 

Jerzy Przywara

15.   

Warzecha Konrad

2b

Małopolski Konkurs z Fizyki- etap rejonowy

Jerzy Przywara

16.   

Warzecha Alicja

1b

Powiatowy Konkurs „Śladami życia

i twórczości Stanisława Wyspiańskiego

– I miejsce w kategorii techniki różne

Aleksandra Sokołowska

17.   

Fyda Konrad

1a

Udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w indywidualnych biegach przełajowych

Paweł Popardowski

18.   

Sobol Bartłomiej

2b

Udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w indywidualnych biegach przełajowych

Paweł Popardowski

19.   

Śliwa Kinga

3c

Udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w indywidualnych biegach przełajowych

Jadwiga Wiejaczka

20.   

Wójtowicz Patrycja

3b

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap wojewódzki

Tomasz Skórski

21.   

Kopka Łukasz

3b

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy

Tomasz Skórski

22.   

Kamińska Patrycja

2a

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy

Tomasz Skórski

23.   

Turek Piotr

2b

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy

Tomasz Skórski

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsi z Najlepszych.pptx