Aktualności‎ > ‎

Zwycięzcy konkursów w roku szkolnym 2016/17

opublikowane: 17 lut 2017, 12:52 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 9 mar 2017, 11:02 ]

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH KURATORYJNYCH 

W SZKOLE PODSTAWOWEJ


 L.P Nazwa konkursu

 Etap rejonowy
 Etap wojewódzki 
 Nauczyciel - opiekun
1.humanistycznyAleksander Prokop 6a

Martyna Popiela 6b
Zuzanna Kopka 6b
 
-
Agnieszka Zagórska-Walicka

Lidia Łaś
 2.
matematycznyMartyna Popiela 6b -Renata Warzecha
 3.biblijny - tematycznyAleksander Prokop 6aAleksander Prokop 6aLucyna Hartig
 4. informatyczny - tematycznyMartyna Popiela 6b
Mateusz Łaś 5a
 -Jerzy Przywara


LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH KURATORYJNYCH 

W GIMNAZJUM


L.P Nazwa konkursu
 Etap rejonowy
 Etap wojewódzki 
 Nauczyciel - opiekun
1.polonistycznyWeronika Wolanin 2a
Zuzanna Łaś 2a
Weronika Łaś 2a
Alicja Warzecha 2b
Karolina Kwarcińska 2b 

Daria Czerwień 3a
Patrycja Kamińska 3a



-


   


Ewa Podobińska



Małgorzata Molendowicz
2.fizycznyKonrad Warzecha 3b
-Jerzy Przywara
3.chemicznyKonrad Warzecha 3b
Konrad Święch 3b
-
Halina Przywara
4.biologiczny
Jolanta Tubek 3b
Konrad Święch 3b
Szymon Kędzierski 2b

Konrad Święch 3b


Jolanta Połeć
5.
geograficznyKarolina Kwarcińska 2b
-

Tomasz Skórski

 6. biblijny - tematycznyMartyna Wąs 1b
Magdalena Pawlak 1b
 Lucyna Hartig


KONKURSY NIEKURATORYJNE

W SZKOLE PODSTAWOWEJ

 L.P Nazwa konkursu

 Etap rejonowy / powiatowy Etap wojewódzki /  ogólnopolski Nauczyciel - opiekun
1.Konkurs Poezji Jednego WierszaJan Kruczek 1b
Martyna Ligęza 2a
Jakub Teper 3a
 
-
Dorota Fryczek
Małgorzata Janus
Agnieszka Święs
 2.
Konkurs Polskiej
Poezji Religijnej
"Pierścień św. Kingi"
Jan Kruczek 1b (I miejsce)
Weronika Śliwa 3a
Dominika Woźniak 3d
Kinga Fyda 6a
Zuzanna Kopka 6b
Angelika Gorgosz 4a
Emilia Wołkowicz 4b
 

Jan Kruczek 1b
(etap ogólnopolski)


s. Rozaria
Agnieszka Mól
 3.Konkurs misyjny
na reportaż filmowy 
"Kolędnicy misyjni"
Anna Kędzierska 4a
Wiktoria Niepsuj 4a
Natalia Dulęba 4a
Weronika Śliwa 4a
Kajetan Zarzecki 4a


-


s. Rozaria
 4. Konkurs misyjny 
"Spieszmy do Betlejem"
Anna Lach 4b
Martyna Turska 4b
Jakub Mól 4b
Jakub Tubek 4b
Szymon Połeć 4b
 

-


s. Rozaria
 5. VII Ogólnopolski Konkurs EkologicznyMartyna Popiela 6b Martyna Popiela 6b
(etap ogólnopolski)
Tomasz Skórski
 6. Konkurs Szopek BożonarodzeniowychDamian Mucha 6a (II miejsce) 
Sebastian Mucha 4b (II miejsce) 
Grzegorz Libront 5a (III miejsce) 
Mateusz Łaś 5a (III miejsce) 
Weronika Dulęba 6b (wyróżnienie)
Natalia Dulęba 4a (wyróżnienie)
 

-
 

Barbara Pater
 7. Konkurs biblioteczny plastyczny "Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat"Weronika Sobol 5b (wyróżnienie)
Agata Szafraniec 5b (wyróżnienie)
Kamila Gryzło 6a (wyróżnienie)
Julita Niepsuj 6a (wyróżnienie)
Wiktoria Niepsuj 4a (wyróżnienie)
Karolina Kuropatwa 6a (wyróżnienie)
 

-
 

Nauczyciele bibliotekarze
 8. Małopolski Konkurs Pięknego CzytaniaMikołaj Ziomek 2b
Wiktoria Niepsuj 4a
Weronika Dulęba 6b
  
Nauczyciele bibliotekarze


KONKURSY NIEKURATORYJNE

W GIMNAZJUM

 L.P Nazwa konkursu

 Etap powiatowy Etap rejonowy  Nauczyciel - opiekun
1.Konkurs Poezji Jednego WierszaAleksandra Gryzło 3a (I miejsce)  -Małgorzata Molendowicz
 2.
Konkurs historyczny "Losy żołnierza polskiego"Daria Czerwień 3a -Ewa Potoczek

 3.Konkurs Szopek BożonarodzeniowychWiktoria Bara 3b (I miejsce)
Kinga Bara 1a (I miejsce)
Weronika Łaś 2a (wyróżnienie)

-

Barbara Pater

 4. Konkurs plastyczny
"Droga do niepodległości"
Paulina Kloc 3a
Wioleta Orłowska 3b
 -Aleksandra Sokołowska

 5. Małopolski Konkurs Pięknego CzytaniaAleksandra Gryzło 3a
Marta Jankowska 1a
 Nauczyciele bibliotekarze