Kalendarz uroczystości szkolnych

 w roku szkolnym 2017/18 

L.P.

NAZWA UROCZYSTOŚCI

DATA

ODPOWIEDZIALNI

  1.  

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

04.09.2017

Dyrektor

  1.  

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

GIMNAZJADA- GMINA - POWIAT

2017/18

I.Ćwikła, M.Niepsuj, Sz.Pater, P.Popardowski, K.Płaziński, J.Wiejaczka

  1.  

Ogólnopolski dzień głośnego czytania

29.09.2017

W.Tarasek, H.Fyda, A.Jankowska, D.Gorgosz

  1.  

Dzień Edukacji Narodowej

10.2017

Dyrektor, M.Sowa, P.Kuk, M.Janus, K.Płaziński, M.Górowska

 

  1.  

Ślubowanie klas pierwszych

10.2017

D.Rysiewicz, A.Fyda, A.Święs

  1.  

Dzień Papieski

10.2017

 

L. Hartig, ks.D.Płaza, S.Szczepanek

  1.  

Rekolekcje dla dzieci i młodzieży


 

Wszyscy nauczyciele

  1.  

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

10.2017

W.Tarasek, H.Fyda, D.Gorgosz, A.Jankowska

 

  1.  

Rocznica Odzyskania Niepodległości

11.2017

A.Zagórska-Walicka, A.Połeć, R.Warzecha, A.Małecki,

S. Rozaria

  1.  

Spotkanie opłatkowe,

Apel świąteczny

12.2017

 

 

A.Sokołowska, L.Hartig, M.Niepsuj, M.Molendowicz, J.Wiejaczka, K.Płaziński

  1.  

Uroczyste pasowanie na czytelnika

01.2018

W.Tarasek, H.Fyda, D.Gorgosz, A.Jankowska

 

  1.  

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

01.2018

D.Włodarz, A.Zagórska-Walicka, Sz.Pater, M.Tarasek, J.Wojtaczka

  1.  

Dzień Patrona Szkoły

02.2018

 

 

L.Łaś, E.Potoczek, M.Sowa, I.Ćwikła, Ł.Kruczek, A.Małecki, J.Wiejaczka, S.Szczepanek

  1.  

Dzień Kobiet

03.2018

 

T.Skórski, K.Płaziński, S.Szczepanek, Sz.Pater, P.Popardowski, A.Połeć

  1.  

Spotkanie z pisarzem, podróżnikiem z okazji Światowego Dnia Książki


W.Tarasek, H.Fyda, D.Gorgosz, A.Jankowska

 

  1.  

Święto Konstytucji 3-go Maja

05.2018

L.Hartig, S.Rozaria, M.Michalik, M.Górowska, Ł.Kruczek

 

  1.  

Dzień Ochrony Środowiska

05.2018

J.Połeć, T.Skórski, H.Przywara, M.Bogusz

 

  1.  

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

05.2018

J.Połeć, T.Skórski, M.Bogusz

 

  1.  

Dzień Matki, Dzień Ojca

05.2018

 

Wychowawcy klas

  1.  

Festyn z okazji Dnia Dziecka

 

06.2018

Wychowawcy klas

  1.  

Dziedzictwo Kulturowe

2017/18

E.Potoczek, L.Łaś, R.Warzecha, A.Zagórska-Walicka, A.Sokołowska

  1.  

Pożegnanie klas trzecich gimnazjum

06.2018

J.Przywara, M.Michalik,

E.Podobińska, M.Molendowicz

  1.  

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

22.06.2018

Dyrektor

  1.  

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

03.09.2018

Dyrektor

  1.  

Oprawa plastyczna uroczystości szkolnych

2017/2018

A.Sokołowska

  1.  

Oprawa muzyczna uroczystości szkolnych

2017/2018

A.Małecki, Ł.Kruczek