Sukcesy naukowe w roku szkolnym 2014/15

KONKURSY PRZEDMIOTOWE W GIMNAZJUM

opublikowane: 10 kwi 2015, 23:41 przez Zespół Szkół nr 1 Bobowa   [ zaktualizowane 10 kwi 2015, 23:41 ]

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM



L.P

 Nazwa konkursu

 Etap rejonowy

 Etap wojewódzki 

 Nazwisko nauczyciela - opiekuna

1.

polonistyczny

Wiktoria Obrzut 3a
Dominika Łaś 3a

Julia Gryzło 2a

 

        

   Julia Gryzło 2a

Ewa Podobińska


Lidia Łaś

 2.

matematyczny

Mateusz Januś 3a

 

Bartosz Zarzecki 2b

 

Piotr Gucwa 3c

 
       

          ------------

Dariusz Włodarz

Danuta Tarasek

 

Renata Warzecha

3.

fizyczny

Mateusz Januś 3a

   Mateusz Januś 3a

Jerzy Przywara

4.

informatyczny

Artur Wąsik 2c

Robert Sowa 2b

Łukasz Kopka 2b

Dominik Szlag 2a

Mateusz Januś 3a

      

 

          --------------

 

 

Jerzy Przywara

5.

biologiczny

Święch Konrad 1b
Joanna Mucha 3b
Adrian Zagórski 3c

 
Joanna Mucha 3b

Adrian Zagórski 3c


Teresa Pres

6.

chemiczny

Piotr Gucwa 3c

Agata Mucha 3a

 

         --------------

 

Halina Przywara

7.

geograficzny

Mateusz Januś 3a

Patrycja Wójtowicz 2b

Bartosz Zarzecki 2b

     

         -------------

 

Tomasz Skórski

 

8.

historyczny

Wojciech Radzik 3a

        ---------------

Ewa Potoczek

 

Gminny Konkurs Recytatorski

1 miejsce - Paulina Lichoń 2c (opiekun: Ewa Podobińska)

2 miejsce - Dominika Łaś 3a (opiekun: Ewa Podobińska)

wyróżnienie - Joanna Forczek 2b (opiekun: Ewa Podobińska)

KONKURSY PRZEDMIOTOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ

opublikowane: 10 kwi 2015, 23:32 przez Zespół Szkół nr 1 Bobowa   [ zaktualizowane 10 kwi 2015, 23:32 ]

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ

 

 L.P

 Nazwa konkursu

 Etap rejonowy

 Etap wojewódzki 

 Nazwisko nauczyciela - opiekuna

1.

przyrodniczy

Szymon Kędzierski 6b

         ----------------

Magdalena Bogusz

 2.

informatyczny

Weronika Łaś 6a

         ----------------
 

Magdalena Stach


Gminny Konkurs Recytatorski

3 miejsce - Kinga Fyda 4a (opiekun: Agnieszka Zagórska-Walicka) 

1-2 of 2