Sukcesy w roku szkolnym 2016/17

Sukcesy w poprzednich latach

Sukcesy w roku szkolnym 2016/175 wyróżnień dla naszej szkoły

Dnia 9 września 2016 roku Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza wręczył w Urzędzie Miejskim nagrody i dyplomy uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy - wyróżnionym w konkursie plastyczno-literackim "Pod dobrą opieką"zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". 


Z naszej szkoły nagrody za prace wykonane w minionym roku szkolnym 2015/16 otrzymali:
Małgorzata Stukus z kl. 5a SP
Olga Święch z kl. 6b SP
Aleksandra Śliwa z kl. 6b SP
Konrad Ziomek z kl. 2b Gim
Rafał Radziak - absolwent szkoły.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

Jednocześnie przypominamy, że już dwukrotnie nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu i nagrody odbierali na uroczystej gali w Warszawie, a byli to: Przemysław Myśliwiec (2013 r.) i Aleksandra Gryzło (2015 r.). 

Zachowaj Trzeźwy Umysł.pptx


Konkurs Plastyczny "DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI"

                
                Wyróżnienie dla 
Wiolety Orłowskiej

Dwie nasze uczennice klas trzecich gimnazjum: Wioleta Orłowska 
i Paulina Kloc wzięły udział w Konkursie Plastycznym "DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI" w ramach VI edycji przedsięwzięcia "Rozwinąć skrzydła, pamiętając o przeszłości"  zorganizowanego przez Zespół Szkół w Łużnej. 

W kategorii gimnazjum do konkursu przystąpiło 56 uczniów z powiatu gorlickiego, nowosądeckiego i tarnowskiego. Łącznie nadesłano 56 prac (w tym 2 prace z Bobowej).Miło nam poinformować, że nasza uczennica 
Wioleta Orłowska 
z kl. 3b gimnazjum zdobyła wyróżnienie. Gala rozdania miała miejsce w niedzielę, 21 maja 2017 r. w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej. Galę uświetnił występ szkolnego teatru RAMPA, solistów i chóru Cantabile z Łużnej. 

W gali rozdania nagród Wioli towarzyszyli: dyrektor szkoły pan Adam Urbanek i nauczycielka plastyki pani Aleksandra Sokołowska. Wiola odebrała dyplom i nagrodę rzeczową. 

Gratulujemy!

Powyżej praca plastyczna Wioli Orłowskiej pt. „Ta, o którą walczymy. Bitwa Limanowska” (praca nr 45)